Volné pracovní místo  Přípravář stavební akce - NŽS Drážďany - Praha

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • V Celnici 1028/10, 110 00 Praha 1 – Nové Město
  • po prvním roce možnost detašovaného pracoviště

Možný nástup

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání

  • VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou

Kvalifikační předpoklady

  • znalost programů: CAD (MicroStation, AutoCAD nebo jiné), MS Office
  • výhodou je základní orientace v legislativě týkající se staveb drah a zkušenosti s činnostmi na dráze
  • zkušenosti s pozemním stavitelstvím a praxe s vedením zakázek výhodou

Požadovaný profil

  • analytické a systémové myšlení
  • aktivní přístup
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • komunikační dovednosti
  • ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • ochota se dále vzdělávat
  • znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ)

Pracovní náplň

  • vedení a příprava investičních staveb v pozici hlavního inženýra stavby v jednotlivých stupních přípravy
  • řízení zakázek vztažených ke konkrétními úseku na rameni Ústí nad Labem – státní hranice v průběhu projekční přípravy
  • spolupráce při hledání optimálního návrhu technického řešení
  • řešení technických problémů při přípravě
  • aktivní účast na poradách, projednáních a místních šetřeních
  • účast na jednáních se zhotoviteli dokumentací, státní správou a samosprávou
  • spolupráce s experty ze zahraničí (zejména SNCF a DB Netz) při získávání know-how a při řešení mezinárodních projektů

Nabízíme

  • smluvní mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba 37,5 h/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
  • možnost se odborně i osobně vzdělávat
  • možnost kariérního růstu aj.

Máte zájem o nabídku Přípravář stavební akce - NŽS Drážďany - Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář stavební akce - NŽS Drážďany - Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.